O firmie
Firma Oasi, powstała w 1997 roku i jest polskim producentem odzieży. Podstawowy asortyment stanowi odzież ciążowa. Poza odzieżą wymienioną już odzieżą ciążową, firma produkuje też specjalistyczną bieliznę i odzież termoaktywną i termiczną. Pokaźną część działalności stanowi też produkcja odzieży korekcyjnej, wspomagającej odchudzanie oraz wspomagającej  procesy pociążowej i pourazowej rehabilitacji tkanki skórnej. Na uwagę zasługuje też coraz większa gama produktów odzieżowych kierowanych do kobiet i młodzieży. Od kilku lat przedsiębiorstwo świadczy też usługę produkcji odzieży z wypełnieniem puchem naturalnym.
Szanowni Klienci, w celu pobrania zdjęć w wysokiej rozdzielczości,
prosimy kliknąć na kod wyrobu w sekcji Katalogi.
Uwaga, nie zezwalamy na publikację zdjęć na stronach sieci amazon europe.

Dear customers, to download pictures in high resolution click on the product code in the Catalogues section.

Zgodnie z prawem zdjęcia i materiały zamieszczone na tej stronie stanowią własność firmy Oasi.
Kopiowanie i używanie tych zdjęć w celu innym niż sprzedaż wyrobów firmy Oasi jest zabronione.

All pictures and content displayed on the website are property of Oasi and are protected under copyright law. They cannot be copied or used for purposes other than promoting Oasi wears.

Please note, we do not allow the publication of photos on amazon web pages europe.
Beachten Sie, verbieten die Veröffentlichung von Fotos auf den Webseiten von Amazon Europe.
 
Informacje prawne: Administratorem Twoich danych osobowych jest podmiot: Oasi FPU, Nadleśna 24, 21-040 Świdnik. Pozostając na tej stronie przyjmujesz do wiadomośći że Twoje dane takie jak: adres IP, mogą być automatycznie przetworzone w celu statystycznym służącym do określenia ruchu na stronie. Działania te nie wpłyną w jakikolwiek sposób na Twoją prywatność. Więcej na ten temat przeczytasz w polityka prywatności.